Lista Laureatów konkursu 10 Lat Cafe SATI w Polsce

 
Mariusz Adach (Karczmiska), Anna Adamczak (Zielona Góra), Bogusław Adamczak (Zielona Góra), Krystyna Adamczak (Zielona Góra), Kamilla Adamczyk (Łódź), Danuta Adamiec (Iwanowice), Celina Adamowicz (Warnice), Joanna Adamowicz (Namysłów), Wacława Adamus (Częstochowa), Krystyna Adrian (Kalisz), Robert Akimow (Płock), Wiesław Amonowicz (Białystok), Daniel Andryszczak (Tomaszów Maz.), Jacek Andrzejewski (Lubin), Joahim Anioł (Pyskowice), Stanisława Anioł (Zabierzów), Waldemar Anioł (Błotnica), Zugmunt Aniołek (Warszawa), Zygmunt Aniołek (Warszawa), Bożena Anyszka (Brzeziny), Grażyna Artymiak (Opole), Marek Aszkiełowicz (Siechnice), Stanisława Bałdyga (Żary), Wiesław Bałoń (Włocławek), Ewa Bałut (Tarnów), Benadetta Banach (Złoczew), Tadeusz Banas (Kraków), Renata Banaś (Kraków), Alicja Bania (Małów Podhalański), Halina Bańkowska (Nysa), Agnieszka Baran (Kluczbork), Dariusz Barczyński (Wrocław), Piotr Bartoś (Warszawa), Iwona Basak (Żelechów), Małgorzata Batko-Oczak (Kraków), Ewa Batorska (Lublin), Urszula Bąkowicz (Łódź), Krystyna Bednarz (Kielce), Stanisław Beranś (Brzeg), Mariola Bernaciak (Leokadiew), Jadwiga Bernacik (Łódź), Marzena Bernakiewicz-Duke (Wierzbno), Marzenna Bernakiwicz (Domaniów), Jakub Beym (Częstochowa), Bogumiła Biała (Wałbrzych), Alina Białek (Warszawa), Wojciech Białobrzeski (Warszawa), Grzegorz Biczak (Biskupice), Łucja Bielawska (Elbląg), Marian Bielecki (Lublin), Jolanta Bielska (Nowogard), Katarzyna Bil (Opole), Jerzy Binkowski (Wrocław), Barbara Błach (Siewierz), Janina Błachut (Kraków), Grażyna Błaszczak (Gdańsk), Marianna Błaszczyk (Młodzieszyn), Stanisław Błaszczyk (Częstochowa), Jolanta Błaszkiewicz-Wołowiec (Kielce), Maria Bocheńska (Łódź), Ewa Bogacz (Tranobrzeg), Dariusz Bokalski (Klucze), Janusz Bolt (Kraków), Jan Borek (Wrocław), Wiesław Borowiecki (Bytom), Elena Borowska (Kraków), Eugenia Borto (Lwówek Śląski ), Agnieszka Borucińska (Minsk Maz.), Mariusz Boruciński (Mińsk Maz.), Aldona Boryczewska (Złoczew), Wioletta Brajerek (Leszno Górne), Elżbieta Branicz (Warszawa), Robert Broszkiewicz (Wrocław), Janusz Brudniak (Warszawa), Marianna Brudnik (Ostrów Maz), Elżbieta Brukowicka (Bydgoszcz), Agnieszka Bryła (Szreniawa), Elżbieta Brzezińska (Ziębice), Gertruda Brzozowiec (Bieskupiec), Anna Brzozowska (Serock), Grażyna Brzyska (Radom), Iwona Buchwald (Starokprzice), Stanisława Budna (Łódź), Jadwiga Budny (Bielsko-Biała), Grzegorz Budzyński (Kraków), Beata Bugajczyk (Radom), Zofia Elżbieta Bujak (Rumia), Beata Burawska (Świerardów Zdrój), Tadeusz Burek (Opole Lub.), Elżbieta Bury (Kraków), Małgorzata Caban (Częstochowa), Joanna Cebula (Białobrzegi), Bożena Cegiełkowska (Łódź), Bogumiła Celińska (Żory), Małgorzata Chabaj (Rzeszów), Krzysztof Chełmiński (Grajewo), Mieczysław Chlaściak (Warszawa), Grażyna Chłopek (Chrzanów), Radosław Chmielnicki (Łódź), Dorota Chomont (Strzelin), Emilia Choroś (Bartodzieje), Bartłomiej Chrzanowski (Bydgoszcz), Piotr Chybowski (Lublin), Janina Chyrc (Niegowić), Izabela Ciaś (Rumia), Stanisława Ciemięga (Radom), Grzegorz Ciepliński (Gdańsk), Małgorzata Cieślak (Łódź), Maria Magdalena Ciróg (Gródków), Teresa Cuprzyńska (Lipków), Mirosława Cuprzyński (Lipków), Elżbieta Cwajna (Ścinawa Mała), Sylwia Cyngot (Lublin), Józef Czapor (Sanok), Dorota Czarnecka (Olsztyn), Elżbieta Czarnecka (Sosnowiec), Stanisława Czernek (Zawiercie), Jan Czerwiński (Trzebnica), Anna Czyżewska (Grudziądz), Leszek Ćwik (Szydlak), Andrzej Ćwiżewicz (Opole), Anna Dadacz (Orzechowa ), Mirosława Damieszko (Warszawa), Sylwia Danielak (Lublin), Mariola Dańkowska (Błonie), Teresa Daukszys (Malbork), Alexandra Dąbrowska (Łódź), Krystyna Dejko (Łęczna), Maria Dembler (Iława), Grażyna Deneka (Zgorzelec), Maria Derylak (Wałbrzych), Łukasz Dębczyk (Warszawa), Mariusz Dębek (Wodzisław Śląski), Beata Diaków (Wałbrzych), Kazimierz Długosz (Lubań), Anna Dobrolińska (Warszawa), Renata Dobroń (Radom), Agnieszka Domańska (Warszawa), Barbara Domek (Warszawa), Adam Domozych (Warszawa), Dorota Drapińska (Wrocław), Jerzy Dreczka (Między chód), Antoni Drohomirecki (Kostrzyn), Anna Drozd (Nowogrodziec), Urszula Drozd (Lublin), Marta Drożdż (Szalowa), Paweł Duda (Lublin), Krystyna Dudas (Łódź), Wiesław Dudas (Łódź), Ewa Dukowiak (Kąkolewo), Andrzej Dulenba (Lewin Brzeski), Zofia Duma-Woźniak (Kraków), Anna Dybała (Lubartów), Agnieszka Dyderska (Przysucha), Jarosław Dyduch (Bruss Stary), Jacek Dylag (Kraków), Beata Dynaburska (Płock), Iwona Dziadura (Skarżysko-Kamienna ), Wojciech Dziądziak (Oława), Agnieszka Dzirba (Lublin), Barbara Dzirba (Lublin), Dorota Dziurba (Kielce), Liliana Erwardt (Bydgoszcz), Sylwia Anna Erwarot (Bydgoszcz), Renata Fasola (Szymocice), Barbara Fedorowicz (Minsk Mazowiecki), Agnieszka Fejdyk (Puławy), Dorota Figarska (Warszawa), Zbigniew Figurniak (Kluczbork), Janusz Fijakowski (Wrocław), Krzysztof Fijałkowski (Łódź), Małgorzata Fil (Błonie), Stanisława Filek (Wadowice), Aleksandra Filipek (Wrocław), Izabela Filipek (Kwidzyn), Renata Fiuk (Dąbrowa Górnicza ), Stanisław Flejszer (Warszawa), Agnieszka Flis (Świdnik), Halina Florczak (Lubin), Liliananna Fojcik (Rydułtowy), Zbigniew Foks (Łódź), Adam Foryszewski (Siedlce), Małgorzata Franciszkowska (Toruń), Mariola Frankiewicz (Łódź), Tomasz Friediger (Kraków), Joanna Fronczak (Smólnik), Adam Fryszkiewicz (Oława), Andrzej Gajda (Wałbrzych), Iwona Gajewska (Włocławek), Krystian Gajosek (Gaszczyk), Wiesława Galińska (Działoszyn), Anna Galus (Konin), Dorota Garstka (Łowicz), Marek Gaszdyl (Puńców), Janina Gawda (Częstochowa), Elżbieta Gawron (Warta), Maria Gazda (Blachownia), Krystyna Gąsior (Jelcz-Laskowice), Maria Gembała (Katowice), Jerzy Gendek (Jarocin), Joanna Gęsicka (Warszawa), Kinga Glaser (Poznań), Wiesława Glub (Lublin), Joalnta Głębocka (Korycin), Anna Głowacka (Kraków), Ewa Głubowicz (Olsztyn), Waldemar Głubowicz (Olsztyn), Barbara Gnacy (Legnica), Tadeusz Godlewski (Pabianice), Mieczysław Golec (Wołów), Ilona Golińska (Grudziądz), Maria Goll (Warszawa), Maria Magdalena Goll (Wągrowiec), Renata Gołaska (Poznań), Włodzimierz Gołaski (Poznań), Zenon Goławski (Łuków), Małgorzata Gołąbek (Białystok), Lila Gołębiowska (Gdańsk), Ireneusz Gomoński (Białogard), Violetta Gomułka (Łódź), Kazimierz Gościński (Wałbrzych), Wojciech Górkiewicz (Lublin), Jadwiga Górska (Lublin), Józef Górski (Błoniawy), Ewa Grabowska (Łódź), Alina Grabowska-Królik (Piastów), Anna Grabska (Wrocław), Tomasz Grocholski (Janów Lub.), Zbigniew Grocholski (Kraków), Danuta Gruszecka (Namysłów), Alicja Gruszka (Wrocław), Irena Gruszkowska (Lublin), Teresa Gruszkowska (Lublin), Krzysztof Gruszkowski (Lublin), Cezary Grzanka (Warszawa), Barbara Grzegorczyk (Białystok), Wioletta Grzegorczyk (Białystok), Joanna grzelak (Świebodzice), Barbara Grzyb (Zawada ), Krzysztof Gugała (Paszkówka ), Sylwia Gurbała (Wrocław), Halina Gut (Świdnik), Małgorzata Gutowska (Wawolnica ), Marek Gwóźdź (Szubin), Zofia Hada (Tenczynek), Mirosław Hajtka (Łódź), Iwona Hajtka (Łódź), Mariusz Hajtka (Łódź), Aleksandra Hamza (Piotrków Trybunalski), Roman Hapczyk (Chrzanów), Sabina Hapczyk (Chrzanów), Paweł Harenza (Tomaszów Maz.), Zofia Haros (Śliniawka Śr.), Monika Helfojer (Marciszów), Mirosława Herkt (Kwidzyn), Halina Hernik (Łódź), Wioletta Hernik (Zwoleń), Mirosława Hirsch (Bydgoszcz), Irena Hoła (Rybnik), Tadeusz Horowik (Poznań), Irena Huzar (Wrocław), Wioletta Hymos (Fajsławice), Tomasz Iglantowicz (Radymno), Agnieszka Iwanek (Żyrzyn), Urszula Iwanowicz (Świętochłowioce), Maciej Iwanowski (Stronie Śląskie), Paweł Iżykowski (Warszawa), Katarzyna Jakimiak-Garnek (Wołomin), Anna Jakubowicz (Pacyna), Zofia Janiaczyk (Wrocław), Małgorzata Jankowska (Ostróda), Wiesława Janoch (Gozdnica), Tomasz Jantczak (Kunice), Joanna Januchta (Masłów), Magdalena Jarmacz (Pisz), Krystyna Jarosik (Katowice), Pawel Jaroszewski (Kraków), Jadwiga Jasiak (Łódź), Małgorzata Jasina (Hrubieszów), Krystyna Jasińska (Katowice), Renata Jasińska (Poddębice), Marek Jasiński (Warszawa), Anna Jaskóła (Wrocław), Ryszard Jasnocha (Mrozów), Dorota Jastrzębska (Olsztyn), Zdzisława jaworska (Wrocław), Tadeusz Jaworski (Kraków), Jadwiga Jechanowska (Kadzidło), Zbigniew Jeruzalski (Biała Podlaska), Krystyna Jesionek (Radom), Bożena Jezierska (Warszawa), Mirella Jura (Kobiernice), Lucyna Jurecka (Marki), Aldona Jurkiewicz (Olsztyn), Stanisława Jurkowska (Jaworzno), Janina Jurkowska (Jaworzno), Tomasz Jurkowski (Jaworzno), Wiesława Juszczak (Zgierz), Karolina Juszczyk (Częstochowa), Janusz Kaczmarczyk (Brzesko), Halina Kaczmarek (Łódź), Joanna Kalinicka (Wrocław), Teresa Kalinowska (Białystok), Mirosław Kalinowski (Wrocław), Grażyna Kalita (Wrocław), Anna Kałowska (Ząbki), Adam Kałużny (Warszawa), Paweł Kania (Wrocław), Janina Kaniecka (Kwidzyn), Szymon Kapera (Kraków), Mieczysław Karaliński (Katowice), Barbara Karasiewicz (Pułtusk), Janina Karpińska (Czarny Bór), Beata Karwat (Wrocław), Anna Karwińska-Jankiewicz (Białystok), Anna Kasińska (Ruszkowiec), Barbara Kasińska (Sadowie), Maria Kasprzyk (Częstochowa), Marzena Kawka (Puławy), Elżbieta Kazimierczak (Częstochowa), Magdalena Kazubek (Świdnik), Małgorzata Kaźmierczak (Kraków), Małgorzata Kaźmierczak (Łęczyca), Zdzisław Kaźmierowski (Poznań), Małgorzata Każmierowska (Wrocław), Grzegorz Kądziela (Kraków), Przemysław Kellar (Stronie Śląskie), Włodzimierz Kędziora (Lublin), Stanisława Kielak (Warszawa), Beata Kielczyk (Warszawa), Agnieszka Kierył (Warszawa), Henryka Kisielewska (Łazy), Barbara Klasik (Bytom), Monika Kleszcz (Świdnik), Bogusław Kleszowski (Kraków ), Krystyna Klęczar (Kęty), Łucja Klick (Opole Lub.), Piotr Klimczak (Pabianice), Agnieszka Klimek (Rybnik), Wincenty Kloza (Białystok), Sylwia Kluka (Czechowice-Dziedzice), Grzegorz Kluska (Długołęka), Aleksander Kłak (Brody Żarskie ), Sandra Kłak (Brody Żarskie ), Alicja Kłepo (Wrocław), Elżbieta Kłosińska (Lublin), Agnieszka Knop (Częstochowa), Katarzyna Kobielska (Bielsko-Biała), Iwona Kochaniec (Lublin), Katarzyna Kochanowska (Kwidzyn), Paweł Kochański (Bojanowo), Irena Koczy (Radlin), Józefa Kogut (Czarny Bór), Adam Kolano (Chorzów), Zbigniew kolasa (Kraków), Elżbieta Koll (Warszawa), Iwona Kołowiecka (Warszawa), Grażyna Komosa (Łódź), Krystyna Konczerewicz (Gdańsk), Zdzisław Konczerewski (Gdańsk), Alina Konsek (Świerklawy), Dariusz Kończak (Pruszków), Jolanta Kopańska (Końskie), Dorota Koralewska (Kłobuck), Włodzimierz Kordylasiński (Zawiercie), Joanna Kornatowska (Łódź), Elwira Korszeń (siedlce), Mirosław Korycki (Zebrzydowice), Wiesława Korzeb (Ostrów Maz.), Małgorzata Kosowska (Oświęcim), Tomasz Koszewski (Olsztyn), Karolina Kośnik (Szczecin), Halina Kot (Krapkowice), Agata Kotyna (Łódź), Emilia Kowalczyk (Mrozów), Jadwiga Kowalczyk (Żelechów), Zdzisława Kowalczyk (Kielce), Agnieszka Kowalczyk (Łódź), Alina Kowalewska (Warszawa), Izabela Kowalska (Warszawa), Wojciech Kowalski (Warszawa), Andrzej Kozieja (Kielce), Anna Kozioł (Kraków), Zbigniew Kozioł (Legionowo), Marcin Kozłowski (Łódź), Grażyna Kozubek (Radziechowy), Wiesława Kozubek (Kielce), Józef Kozyra (Marcinowice), Ewa Krajda (Pabianice), Janina Krajniewska (Kwidzyn), Anna Kraśnicka (Kielce), Ewa Krawczuk (Rybnik), Elżbieta Krawczyk (Częstochowa), Katarzyna Krawczyk (Łódź), Ireneusz Krawiec (Lębork), Małgorzata Krawiec (Kielce), Wiesław Kropa (Gdańsk), Irena Kryś (Mikstat), Alicja Krytyniak (Załubice), Bogdan Krzaczanowicz (Wrocław), Stanisława Krzeczkowska (Zgierz), Danuta Krzysztofik (Stegna), Ireneusz Krzyżanowski (Wrocław), Iwona Kubaś (Paczków), Elżbieta Kubat (Częstochowa), Izabela kubik (Węgrzewice Wielkie), Lidia Kucharska (Dębica), Wioletta Kuchta (Mieroszów), Marcin Kuciel (Łódź), Teresa Kucińska (Chotomów), Karol Kuciński (Chotomów), Robert Kudek (Włocławek), Aleksandra Kudła (Wrocław), Paweł Kudła (Wrocław), Henryk Kukiełka (Bolęcin), Grażyna Kukla (Przeworsk), Dorota Kulawczyk (Głowno), Leszek Kulawik (Zabrze), Halina Kulińska (Skaryszew), Elżbieta Kumor (Nowy Sącz), łucja Kupiec (Sosnowiec), Tadeusz Kupiecki (Warszawa), Marlena Kupś (Warszawa), Barbara Kurek (Kraków), Dawid Kuropatwa (Łódź), Anna Kuss (Gniezno), Zofia Kuświk (Brzeziny), Beata Kuzera (Świbodzice), Krystyna Kwartnik (Styszków), Grażyna Kwiatkowska (Celestynów), Krystyna Kwiatkowska (Pisz), Krystyna Kwiatkowska (Toruń), Ryszard Kwiatkowski (Lewin Brzeski), Krystyna Lach (Głubczyce), Adam Langhammer (Kraków), Agnieszka Laskowska (Staroźreby), Teresa Laskowski (Lądek Zdrój), Wiesław Laskowski (Lądek Zdrój), Andrzej Ledwina (Nysa), Monika Lenkiewicz (Szczecin), Wanda Lewandowska (Wesoła), Zdzisława Lewandowska (Sianożęty), Ewa Lewicka (Ustrzyki Dolne), Andrzej Lewicki (Ustrzyki Dolne), Janina Lewnadowska (Kwidzyn), Stanisława Libek (Bielsko-Biała), Anna Ligęza (Kraków), Emilia Lipińska (Sompolno), Jolanta Lipińska (Radom), Krystyna Lis (Sztum), Wiesław Lisiecki (Kraków ), Edyta Lisowsk-Gradzik (Namysłów), Janusz Litko (Lublin), Danuta Łagodzicz (Białogard), Elżbieta Łasińska (Stary Sącz), Joanna Łaszkiewicz (Piątek), Karolina Ławska (Łódź), Stanisław Łazarczyk (Knyszyn), Maria Łazarz (Poznań), Krzysztof Łazikowski (Kłodzko), Halina Łopatowska (Miłocin), Magdalena Łuczak (Łowicz), Alfreda Łuczywek (Lublin), Izabela Łuziel (Łódź), Sonia Łyczko (Rybnik), Anna Machura (Bojszowy), Barbara Machura (Bojszowy), Krystyna Maciejewska (Rzeszów), Mariusz Maciejewski (Rzeszów), Erna Maciończyk (Świerklawy), Krzysztof Maciończyk (Świrklawy), Danuta Maćkowiak (Swarzędz), Katarzyna Magierowska (Kwidzyn-Pastwa), Małgorzata Majdziuk (Lublin), Ewa Majewska (Łódź), Anna Majewska (Bolesławiec ), Henryk Majewski (Warszawa), Tadeusz Majewski (Sońsk), Grażyna Majka (Warszawa), Adam Malczewski (Legnica), Aleksandra Malinowska-Hlebowicz (Gdańsk), Lech Małecki (Świnoujście), Elżbieta Małoszyc-Wrześniowska (Częstochowa), Elżbieta Małysa (Kraków), Kazimierz Małyska (Wrocław), Barbara Mantiuk (Białystok), Irena Mańkowska (Wrocław), Bożena Marcieniec (Wrocław), Bożena Marcieszewska (Kielce), Wojciech Marcinkowski (Kraków), Agnieszka Marczyńska (Łódź), Grażyna Markiewicz (Żórawina), Marcin Markiewicz (Żórawina), Barbara Markocka (Lądek Zdrój), Sławomir Maroszek (Radom), Marcin Martowicz (Wrocław), Anna Marucka (Kalisz), Barbara Masłowska (Katowice), Krystyna Matarewicz (Skępe), Grazyna Matla (Lubin), Jadwiga Matuszczak (Szczecin), Jadwiga Matuszczyk (Częstochowa), Sławomir Maziarz (Kwidzyn), Alicja Mazur (Sandomierz), Kzimierz Mazur (Nowy Sącz), Maciej Mazur (Bielsko-Biała), Mariusz Mazur (Lubartów), Olga Mazur (Wrocław), Kazimierz Mazur (Wrocław), Maria Mazur (Wrocław), Daniela Mazurek (Wałbrzych), Monika Mażuchowska (Łódź), Wanda Meisel (Wodzisław), Jan Mejer (Wrocław), Rajmund Merta (Rybnik), Bartosz Mettel (Kwidzyn), Edwarda Mettel (Kwidzyn), Danuta Mędrzycka (Dąbrówka), Teresa Miara (Wrocław), Małgorzata Micał (Mrowla), Teresa Michalczyk (Osiny), Teresa Michalczyk (Kamienica Podlaska), Anna Michalik (Opole), Roman Michalski (Łódź), Tadeusz Michalski (Pełczyce), Wanda Michno (Wrocław), Monika Mielczarek (Bełchatów), Andrzej Mielnikow (Łódź), Krystyna Mielnikow (Łódź), Edward Mikołajczyk (Kutno), Grzegorz Mikołajek (Jurgów), Czesława Milczarek (Warszawa), Krystyna Mistrzak (Łódź), Henryk Miszczak (Wrzosowa), Elżbieta Misztal (Łęczna), Józef Miśkowicz (Kraków), Ireneusz Mital (Jaworzno), Ewa Moczyk (Płock), Izabela Mojorkowska (Gdańsk), Elżbieta Mojsiejuk (Bielsk Podlaski), Dariusz Mola (Wielce), Barbara Molenda (Będzin), Krystyna Molęda (Bolesław k/Olkusza), Michał Motylski (Oleśnica), Jerzy Mozolewski (Łódź), Elżbieta Mrzewa (Częstochowa), Anna Murza (Stronie Śląskie), Józef Musiałek (Złotoryja), Aleksandra Muszyńska (Łódź), Teresa Muszyńska (Turek), Grażyna Mync (Gliwice), Marek Nakonieczny (Jastków), Anna Natorska (Jaworzno), Grzegorz Nawrot (Wolbrom), Barbara Niedźwicka (Wałcz), Joanna Nojniewska (Bielsko-Biała), Jadwiga Nosińska (Opatówek), Grażyna Nowacka (Strzegom), Bożena Nowak (Gdańsk), Joanna Nowak (Kielce), Małgorzata Nowak (Zawiercie), Tadeusz Nowak (Częstochowa), Ziemowit Nowak (Chęciny), Anna Nowak (Olkusz), Elżbieta Nowak (Łódź), Halina Nowak (Wrocław), Lucyna Nowak (Sosnowiec), Paweł Nowicki (Chełm), Karolina Ociepla (Pacierzów), Marceli Ogar (Stożne), Irena Ojrzyńska (Łódź), Maciej Okoński (Warszawa), Beata Olejniczak (Szczecin), Violetta Olejniczka (Poznań), Mariusz Olejnik (Włocławek), Małgorzata Oleksy (Olkusz), Agnieszka Oleszczuk (Lublin), Marek Olewski (Poznań), Agnieszka Olszowy (Toruń), Sylweriusz Oparzela (Kwidzyn), Izabela Ordon (Częstochowa), Ryszard Orszewski (Elbląg), Małgorzata Ostojska (Pabianice), Monika Ostrowska (Stronie Śląskie), Dominik Ostrowski (Bydgoszcz), Danuta Owsiak (Brzeg), Grażyna Pachowska (Chełm), Lidia Pacuła (Zabrze), Barbara Pacyńska (Tczew), Jolanta Paczkowska (Otmuchów), Teresa Pająk (Radecznica), Magdalena Pala (Częstochowa), Urszula Palonka (Płock), Zenon Palusiński (Świdnik), Krystyna Panasiuk (Supraśl), Marta Paradyz (Trześniów), Jerzy Paranowski (Opoczno), Jacek Parulski (Wisznice), Wioletta Paruzel (Choroń), Barbara Paszkiewicz (Wołów), Piotr Paulewicz (Wiolbrom), Stanisława Paulewicz (Wolbrom), Pola Pawlak (Goleniów), Teresa Pawlik (Zagnańsk), Magdalena Pawłowska (Słupsk), Antoni Pawłowski (Niemodlin), Mariusz Perliński (Brzeg Dolny), Alicja Pękal (Duszniki Zdrój), Zbigniew Piasecki (Kraków), Marian Piaskowski (Sławków), Andrzej Piątek (Wrocław), Agnieszka Piechocka (Zajączkowo), Beata Piechocka (Pleszew), Jerzy Piekarski (Kalisz), Janusz Pieklarz (Pabianice), Mirosława Pieklarz (Pabianice), Agnieszka Piestrzeniewicz (Warszawa), Wiesława Pietras (Sosnowiec), Urszula Piętka (Staszów), Stanisława Piętosa (Świdnik), Wacław Piętosa (Świdnik), Maria Pijanka (Łódź), Jolanta Pilarska (Stare Sady), Elżbieta Pilecka (Warszawa), Krystyna Piłatowicz (Płock), Kamila Piontkowska (Kalety), Jadwiga Piotrowicz (Brzeg), Małgorzata Piotrowicz (Częstochowa), Barbara Piotrowska (Kraków), Dorota Piotrowska (Dąbrowa Górnicza), Grażyna Pituch (Słaboszów), Marek Piwarski (Swarzędz), Wanda Piwkowska (Dąbrowa Górnicza), Anna Pluta (Bytom), Janusz Pluta (Krapkowice), Wiesława Płoszaj (Sączów), Jadwiga Podleśna (Warszawa), Danuta Podsiadlik (Starcza), Józef Pojałowski (Kraków), Alina Polak (Gotkowice), Dorota Poloczek (Bytom), Izabela Połencka (Poznań), Urszula Poposka-Sych (Tychy), Irena Porębna (Kwidzyn), Barbara Poselt (Łódź), Anna Potapiuk (Motycz), Lucyna Potoczna (Wrocław), Maria Potrzebowska (Pruszków), Maria Półtorak (Kielce), Barbara Próchnicka (Kraków), Bogdan Pruchnicki (Jelenia Góra), Irena Prys (Bogatynia), Dorota Przybylska (Łódź), Eufemia Przybylska (Bydgoszcz), Halina Przybyła (Poznań), Małgorzata Przybyłek (Poznań), Jerzy Przygodzki (Bełchatów), Maria Ptak (Katowice), Małgorzata Pudło (Częstochowa), Sławomir Pyla (Liszki), Karolina Pypłacz (Dąbrowa Gór.), Urszula Pytlik (Rybnik), Andrzej Raczyński (Szczecin), Krystyna Radczuk (Gliwice), rystyna Radłowska (Warszawa), Janina Radomska (Rybnik), Regina Radzio (Słupsk), Tadeusz Rajczakowski (Pruszcz Gdański), Ewa Rajner (Warszawa), Elżbieta Rak (Szczecin), Małgorzata Reimann (Pabianice), Barbara Rębisz (Sandomierz), Renata Rodak (Bielsko-Biała), Joanna Rodycz (Kraków), Krystyna Rogalińska (Warszawa), Roman Rogiewicz (Toruń), Tadeusz Roguski (Łódź), Elżbieta Romańska (Jaworzno), Franciszek Romański (Gdańsk), Jadwiga Roolak (Częstochowa), Monika Rosa (Stanin), Dorota Roszkowska (Uhowo), Katarzyna Rozalska (Kwidzyn), Tadeusz Rozbicki (Tłuszcz), Celina Róg (Kamienna Góra), Irena Różalska (Piaski), Małgorzata Różycka (Warszawa), Monika Różycka (Łódź), Marek Różycki (Warszawa), Radosław Rudnicki (Łódź), Grażyna Rusinaik (Ciechanowiec), Helena Rusinek (Krasnystaw), Grażyna Rusiniak (Ciechanowiec), Monika Ruszkowska (Świercze), Anna Rutkowska (Częstochowa), Barbara Rutkowska (Częstochowa), Jerzy Rutkowski (Warszawa), Beata Rychlik (Biała Podlaska), Barbara Ryndak (Radzyń Podlaski), Renata Ryszewska (Wierzbica), Danuta Rzoska (Gdańsk), Danuta Saar (Łódź), Krzysztof Saar (Łódź), Regina Sala (Kwidzyn), Włodzimierz Salamowicz (Łódź), Leszek Salczyński (Stegna), Tamara Sałapatek (Wałbrzych), Marta Sarapata (Kalwaria Zebrzydowska), Joanna Sarna (Kluczbork), Barbara Sasak (Bolesławiec), Aleksandra Sasuła (Żory), Grażyna Sawczyn (Gdynia), Mirosława Seliga (Kalisz), Jerzy Serwa (Bardo), Ewa Siejba (Legnica), Alfreda Sielewicz (Wołomin), Barbara Sieńkowska (Drwalew), Violetta Sikora (Świdnik), Elżbieta Sikorska (Warszawa), Henryka Sikorska (Wolbrom), Sergiusz Sizow (Bełchatów), Marianna Skocińska (Płock), Agnieszka Skonieczna (Warszawa), Ernest Skorza (Radom), Lucyna Skrabka (Strzelce Op.), Beata Skrzecz (Gdańsk), Anna Skrzypkowska (Warszawa), Justyna Skubis (Biłgoraj), Elżbieta Słowikowska (Białystok), Wiesława Smacha (Łódź), Halina Smułkowska (Warszawa), Elżbieta Sobczak (Drwalew), Agnieszka Sobeczek (Katowice), Marek Sobierawski (Gdańsk), Stanisław Sochacki (Lublin), Marianna Sochaj (Opole Lubuskie), Małgorzata Sochocka (Wola), Jadwiga Sokolnik (Grójec), Elżbieta Sokołowska (Żyrardów), Monika Solna (Zawiercie), Piotr Sołtys (Gdańsk), Renata Sonta (Częstochowa), Mariola Sosna (Pszczyna), Danuta Sowa (Wesoła), Roman Sroka (Czeladź), Paweł Staniec (Kielce), Henryk Starczewski (Wrocław), Grażyna Starek (Łódź), Alicja Starosta (Warszawa), Halina Starzyńska (Łódź), Hanna Staszewska (Kielce), Teresa Staszewska (Łódź), Włodzimierz Staszewski (Łódź), Anna Stępczyńska (Łódź), Beata Stępień (Kraków), Anita Stolarska (Płock), Anna Stolarska (Wrocław), Janina Strzelec (Widawa), Urszula Stuczyńska (Wodzisław), Agnieszka Studzińska (Pakość), Jerzy Sudoł (Wrocław), Rafał Suliga (Miedziana Góra), Renata Supernak (Łazy ), Kazimierz Suszczyński (Łapy), Zdzisława Swarzyński (Łódź), Piotr Sypek (Nowy Sącz), Łucja szach (Międzyzdroje), Joanna Szajda (Lublin), Katarzyna Szczepaniak (Gdańsk), Roman szczepański (Wrocław), Mieczysław Szczerba (Lublin), Elżbieta Szczerbak (Wrocław), Marian Szczerbak (Wrocław), Barbara Szczerbińska (Białystok), Anna Szczodrowska (Łódź), Aneta Szczygieł (Starchowice), Andrzej Szeptyniak (Wałbrzych), Marianna Szewczak (Warszawa), Janina Wanda Szewczenko (Działki), Justyna, Michał Szewczuk (Warszawa), Zbigniew Szewczuk (Wrocław), Aneta Szewczyk (Pruszków), Józef Szewczyk (Świdnik), Maria Szewczyk (Świdnik), Roman Szewczyk (Konopiska), Bernarda Szindler (Branice), Anna Szklarek (Łódź), Sylwia Szkoblewska (Łódź), Grażyna Szkoruda (Łódź), Anna Szkuta (Sokółka), Ewa SzmerdtKaniowska (Łódź), Małgorzata Szojda (Katowice), Bożenna Szpinalska (Otwock), Renata Szreiter (Pabianice), Teresa Sztejmiec (Suwałki), Mirosław Szukiewicz (Rzeszów), Tomasz Szwaczka (Świętochłowice), Helena Szybiak (Drohobyczka), Dorota Szymańska (Poznań), Marek Walerain Szymczak (Radomsko), Kazimiera Szymczewska (Pabianice), Elżbieta Szymkiewicz (Kielce), Jan Szymura (Rybnik), Dorota Szymura (Rybnik), Anna Ścibisz (Końskie), Stanisława Ściebura (Kołobrzeg), Anna Ślężak (Wałbrzych), Danuta Śliwa (Wrocław), Robert Ślusarek (Wieliczka), Grażyna Świątkowska (Opole), Paweł Świątkowski (Opole), Władysław Świątkowski (Opole), Andrzej Taborski (Wałbrzych), Ewa Taranto (Łódź), Jacek Taras (Ostrzeszów), Zdziesław Tatke (Oława), Ryszard Teresiński (Lublin), Maria Tępień (Łódź), Lech Tobolewski (Kobiernice), Małgorzata Tobólik (Gliwice), Jadwiga Tofiło (Koszalin), Barbara Tomas (Łódź), Jolanta Tomczyk (Łódź), Barbara Tomzińska (Chorzów), Katarzyna Topolska (Wolbrom), Jarosław Topolski (Wolbrom), Renata Traczyk (Łódź), Krzysztof Trawiński (Toruń), Małgorzata Trębacz (Pabianice), Magdalena Trędewicz (Gdańsk), Gabriela Trojak (Mysłowice), Konrad Trojan (Kielce), Marek Trościankowski (Łódź), Wioletta Trzeciak (Łódź), Sylwia Tułodziecka (Kikół), Anna Turała (Łódź), Sylwia Twaróg (Jaworzno), Barbara Tworek (Kraków), Danuta Ubysz (Łódź), Halina Uher (Wrocław), Monika Ujma (Blachownia), Katarzyna Urbaniak (Łódź), Alicja Urbańska (Łódź), Anna Vlatowska (Kraków), Andrzej Walaszczyk (Łódź), Małgorzata Walczak (Wieluń), Monika Walicka-Ciura (Stalowa Wola), Joanna Wałcerz (Wrocław), Paweł Wanat (Opole), Krystyna Warmuz (łubnice), Katarzyna Warzecha (Koszalin), Urszula Warzycha (Twierdza), Małgorzata Wasylko (Potęgowo), Oksana Waśkowska (Kraków), Barbara Wawak (Bielsko-Biała), Krystyna Wawrzeń (Kraków), Teresa Wawrzoniak (Warszawa), Jarosław Wawrzyniak (Łódź), Urszula Wcisło (Kraków), Małgorzata Węglarzy (Kończyce Wielkie), Krzysztof Węgrzyn (Lubartów), Wioletta Węsek (Radom), Jadwiga Wiącek (Warszawa), Ewa Wieczorek (Wrocław), Emanuela Wielkopolan (Łódź), Małgorzata Wieloch (Sosnowiec), Władysława Wierzbicka (Jelcz-Laskowice), Helena Wierzbicka (Opole), Irena Wierzbicka (Białystok), Jacek Wierzbicki (Opole), Barbara Więcek (Wrocław), Władysław Wilczak (Chełmek), Elżbieta Wilczyńska (Siemianowice Śląskie), Wiktor Winczewski (Łódź), Mirosława Winiarczyk (Radecznica), Grażyna Winiarska (Gdańsk), Czesława Winiarska (Głogów), Janusz Wiszniewski (Kraków), Anna Wiśniewska (Warszawa), Iwona Wiśniewska (Chotomów), Małgorzata Wiśniewska (Grudziądz), Jacek Wiśniewski (Warszawa), Jadwiga Włodarczak (Wałbrzych), Anna Wojciechowska (Wrocław), Bożena Wojciechowska (Częstochowa), Lidia Wojda (Ostrowiec Świ.), Małgorzata Wojdyło (Strzelce Opolskie), Elżbieta Wojna (Tuszyn), Irena Wojnczka (Sosnowiec), Józef Wojnowski (Warszawa), Ewa Wojtowiak (Legnica), Bożenna Wolska (Zgierz), Anna Wolszczak (Łódź), Sebastian Wołoszyn (Jordanówek Śl.), Ferdynand Wołowski (Rybnik), Barbara Wonicka (Warszawa), Teresa Woronowicz (Polanica Zdrój), Kamila Wosiak (Wrocław), Ewa Wosińska (Łódź), Jerzy Woś (Głubczyce), Katarzyna Woś (Wrocław), Wojciech Woźniak (Lublin), Ewa Woźniak (Zgorzelec), Małgorzata Woźnica (Wołomin), Aleksandra Wójcik (Gdańsk), Felicja Wójcik (Wrocław), Joanna Wójcik (Czosnów), Jerzy Wójcik (Tychy), Małgorzata Wrona (Niedrzwica), Przemysław Wrona (Nierdzwica Duża), Joanna Wysoczańska (Świebodzice), Bożena Zacharewicz (Suwałki), Mieczysław Zacz (Lublin), Krzysztof Zaczek (Ruda Śląska ), Wanda Zadrożniak (Warszawa), Wanda Zagulska (Wrocław), Grażyna Zaguła (Rzeszów), Damian Zagwlak (Lębork), Krystyna Zając (Kwidzyn), Marianna Zając (Piotrków Kujawski), Jadwiga Zakrzewska (Konstancin Jeziorna), Danuta Zalewska (Knyszyn), Renata Zalewska (Dzierżoniów), Elżbieta Załuska (Lublin), Sonia Załuska (Sinnica), Kazimiera Zamoić (Szczecin), Teresa Zawadzka (Wodzisław), Tomasz Zawadzki (Katowice), Janusz Zawisza (Ząbkowice Śląskie), Rafał Zawisza (Ząbkowice Śląskie), Ewa Zbawińska (Łódź), Danuta Zbroińska (Bydgoszcz), Barabra Zdanowicz (Białystok), Barbara Zdanowicz (Białystok), Aleksandra Zduńczyk (Łęczyca), Beata Zdziarska (Gdańsk), Bożesława Ziaja (Dąbrowa Górnicza), Renata Ziajka (Chełmek-Gorzów), Magdalena Zieleńczuk (Niemce), Agnieszka Zielińska (Legnickie Pole), Beata Zielińska (Kępno), Stanisława Zielińska (Radzyń Podlaski), Andrzej Ziemkiewicz (Żory), Ewa Ziemkiewicz (Żory), Teresa Zięba (Szczecin), Paweł Ziółkowski (Warszawa), Stanisław Ziółkowski (Łączna), Anna Zrozd (Nowogrodziec), Krzysztof Zub (Olkusz), Bogumiła Zwolenik (Mogilno), Beata Zwolińska (Żukowo), Barbara Zwoniarska (Lublin), Wiesława Zygmunt (Łódź), Tadusz Zynek (Będzin), Krzysztof Żakiewicz (Bytom), Zygmunt Żamoić (Szczecin), Elżbieta Żelazo (Bogatynia), Andrzej Żorawik (Chełm Śląski), Elżbieta Żukowska (Oleśnica), Anna Żurowicz (Warszawa)




  
Bogusław Adamczak (Zielona Góra), Krystyna Adamczak (Zielona Góra), Magdalena Adamczak (Kościan), Natalia Adamczak (Rzeszów), Tomasz Adamczak (Zielona Góra), Wacława Adamus (Częstochowa), Wiesław Amonowicz (Białystok), Karina Andrysiewicz (Łódź), Daniel Andryszczak (Tomaszów Maz.), Artur Andrzejczak (Warszawa), Zygmunt Aniołek (Warszawa), Teresa Ataryk (Strzelce Opolskie), Lucyna Babicz (Biskupice), Tadeusz Babik (Wrocław), Wanda Bagińska (Olsztyn), Honorata Balcerek (Łódź), Joanna Banas (Kraków), Danuta Banaszyńska (Plewiska), Agnieszka Baran (Kluczbork), Michał Barszczewski (Sosnowiec), Mirona Bartkowiak (Gdańsk), Elżbieta Bazan (Wysoka Głogowska), Urszula Beeg (Kwidzyn-Mareza), Iwona Bendnarek (Łódź), Magdalena Biała-Nowak (Częstochowa), Adam Białkowski (Siutkowo), Robert Bicz (Świdnik), Joanna Bieniek (Koluszki), Adam Biernath (Grudziądz), Katarzyna Biernath (Grudziądz), Bogdan Błachowicz (Popów), Leokadia Błynda (Sosnowiec), Tomasz Bobek (Wieliczka), Wojciech Bobek (Wieliczka), Beata Boczkowska (Łódź), Natalia Bogdan (Prudnik), Małgorzata Bojanowksa (Wrocław), Dariusz Bokalski (Klucze), Maria Borkowska (Szymanow), Aneta Borowska (Częstochowa), Eugenia Borto (Lwówek Śląski), Jerzy Boruciński (Warszawa), Agnieszka Borucka (Krostkowo), Magdalena Broniek (Lublin), Sebastian Brygman (Włocławek), Janina Brzezińska (Wałcz), Wiesława Brzozowska (Łódź), Jadwiga Cebula (Białobrzegi), Antoni Cekierka (Kraków), Marcin Celmer (Płock), Hubert Chełmiński (Grajewo), Mieczysław Chlaciak (Warszawa), Tadeusz Chowaniec (Opole), Bartłomiej Chrzanowski (Bydgoszcz), Janina Chyrc (Cichawa), Janina Chyrc (Niegowic), Janina Chyrc (Niegowić), Janina Chyrc (Niegowić), Wojciech Cichocki (Łódź), Sabina Cieplińska (Ząbkowice Śląskie), Halina Cur (Lublin), Ewa Cywicka (Czeladź), Genowefa Czylok (Bolesławiec), Anita Czynieniek (Wrocław), Krystyna Dąbrowa (Brzesko), Łukasz Dębczyk (Warszawa), Ewa Dobosz (Zwoleń), Anetta Domańska-Traczyk (Łódź), Renata Dominik (Malbork), Dorota Drapińska (Wrocław), Agnieszka Drogosz (Poraj), Mirosława Drosik (Opole), Anna Droś (Krzepice), Krystyna Drożdź (Kraków), Mariola Drożdżyńska (Leszno), Piotr Drożdżyński (Leszno), Krystyna Dworniczak (Łowkowice), Witold Dymek (Kraków), Elżbieta Dymon (Dębogórze), Piotr Dymon (Dębogórze), Małgorzata Dynkowska (Wrocław), Krzysztof Dziubek (Warszawa), Anna Dżyga (Bydgoszcz), Sebastian Ernst (Kraków), Gabriela Erwardt (Bydgoszcz), Liliana Erwardt (Bydgoszcz), Sylwia Anna Erwardt (Bydgoszcz), Kazimierz Fabiańczyk (Katowice), Małgorzata Feluś (Kraków), Jerzy Fiedorowicz (Poczesna), Małgorzata Fil (Błonie), Marta Filak (Dąbrowa), Anastazja Folusiewicz (Marzęciono), Mirosława Frask (Gdynia), Ireneusz Frodyma (Frysztak), Grażyna Furmańczyk (Gdańsk), Anna Galus (Konin), Agnieszka Gańko (Kobyłka), Marek Gawarych (Toruń), Anna Gawlicka-Chruszcz (Kraków), Marek Gawrych (Toruń), Katarzyna Gąsiorowska (Wrocław), Grzegorz Ginko (Słupsk), Milena Ginko (Słupsk), Milena Glinko (Słupsk), Renata Głowska (Bydgoszcz), Emilia Gniewek (Wierzbna), Ligia Godlewska (Pabianice), Małgorzata Goleń (Koszalin), Katarzyna Gołębiewska (Glinojeck), Anna Gomułka (Łódź), Małgorzata Gorzelok (Konopiska), Marcin Grądziel (Bytom), Tomasz Greczyło (Wrocław), Agnieszka Grocholska (Szczecin), Bożena Grochowska (Kwidzyn), Mirosław Grzechnik (Wrozelowiec), Sylwia Grzeszczyk (Lublin), Agata Gutmańska (Karpacz), Marek Haliczewski (Gdańsk), Bogdan Hawrylak (Legnickie Pole), Janusz Hinz (Grudziądz), Małgorzata Horzela (Kraków), Maria Iglantowicz (Radymno), Michał Iwanek (Kielce), Mieczysława Iwanicka (Karpacz), Iwona Jamróz-Jaworska (Sosnowiec), Józefa Jania (Żory), Alicja Jankowska (Kraków), Marianna Jankowska (Kraków), Zuzanna Janusiak (Zielona Góra), Jerzy Janusiewicz (Gdańsk), Jadwiga Jasiak (Łódź), Krystyna Jasińska (Katowice), Wioletta Jaskowska (Kielce), Grzegorz jaworksi (Warszawa), Anna Jaworska (Krapkowice), Jadwiga Jechanowska (Kadzidło), Krystyna Jeż (Łódź), Aleksandra Jonczyńska (Tuchola), Krystyna Jówko (Konstantynów), Agnieszka Kacprzyńska (Warszawa), Iwona Kaczmarek (Gdańsk), Mirosława Kaczmarek (Bolków), Mirosława Kaczmarek (Bolków), Maria Kaczyńska (Warszawa), Renata Kaczyńska (Warszawa), Zofia Kalamat (Dąbrowa Górnicza), Maria Kalinowska (Otwock), Regina Kalińska (Szczecin), Zenon Kaliński (Szczcin), Agnieszka Kamińska (Gdańsk), Janusz Kamiński (Ciechanowiec), Maciej Kamiński (Puck), Halina Karbownik (Przysucha), Karczewska (Tczew), Łucja Karpowicz (Białystok), Maria Kasprzak (Częstochowa), Beata Kaszyca (Poraj), Madgalena Kazubek (Świdnik), Krystyna Kellar (Stronie Śląskie), Aurelia Kempa (Słubice), Marek Kiczka (Wrocław), Beata Kielczyk (Warszawa), Grażyna Kiełkowska (Zebrzydowice), Agata Klatkiewicz (Poznań), Alicja Klima (Katowice), Stefan Klimek (Iława), Marianna Kloc (Kwidzyn), Ewa Kluch (Łódź), Małgorzata Kluska (Długołęka), Kamila Kocewiak (Otwock), Katarzyna Kochanowska (Kwidzyn), Mariusz Kochanowski (Kwidzyn), Przemysław Kochanowski (Kwidzyn), Joanna Koczańska (Legnica), Andrzej Koczański (Legnica), Iwona Kolińska (Lublin), Barbara Komorowska (Jaworzno), Agnieszka Kopeć (Kłodzko), Piotr Kotłowski (Poniatowa), Leopold Kowalczuk (Kraków), Gabriela Kowalczyk (Świdnik), Krzysztof Kowalczyk (Siepraw), Zbigniew Kowalczyk (Świdnik), Barbara Kowalewska (Białystok), Paweł Kowalski (Zielona Góra), Mariola Kozak (Wartkowice), Barbara Kozłowska (Grudziądz), Michał Kożuch (Oświęcim), Janina Krajniewska (Kwidzyn), Maria Krakowiak (Głogów), Jacek Krasiński (Bydgoszcz), Tomasz Krufczyk (Świętochłowice), Krzysztof Kruk (Kraków), Teresa Kruk (Kraków), Krzysztof Kryszczyk (Siedlce), Jolanta Krząpa (Świętochłowice), Maria Krzysztofik (Tomaszów Maz.), Edyta Kubat (Częstochowa), Zofia Kurcewicz (Białystok), Halina Kuriata (Kraków), Franciszka Kurs (Gdańsk), Dorota Kuźma (Gdów), Dorota Kwecko (Karpacz), Beata Kwiatkowska (Pruszków), Mirosława Kwiatkowska (Łódź), Adam Langhammer (Kraków), Bożena Lejcyk (Chełm), Stanisław Lewandowski (Kwidzyn), Jolanta Lipińska (Radom), Janusz Lipowski (Warszawa), Katarzyna Litwinowicz (Warszawa), Przemysław Litwinowicz (Warszawa), Ewa Loll (Katowice), Mariusz Ławreszuk (Białystok), Zofia Łędzka-Jasiołek (Liszki), Lidia Łoćwin (Kłodzko), Jadwiga Łuszczyńska (Łódź), Elżbieta Mabańda (Łódź), Maria Maciulewicz (Mosty), Andrzej Majka (Warszawa), Agnieszka Malarz (Jelcz Laskowice), Alicja Malcherek (Przyszowice), Adam Malczewski (Legnica), Danuta Małetka-Świst (Jelenia Góra), Monika Marciniak (Mirków), Anna Markiewicz (Gliwice), Grażyna Markiewicz (Żórawina), Agnieszka Matejuk (Drelów), Krzysztof Mazgaj (Kraków), Ryszarda Maziarczyk (Bydgoszcz), Ewa Maziarz (Kwidzyn), Sławomir Maziarz (Kwidzyn), Beata Mazur (Lublin), Danuta Mazur (Kraków), Wanda Meisel (Wodzisław Śląski), Elżbeiat Michalak (Wałbrzych), Roman Michalski (Łódź), Magdalena Mielczarek (Wieruszów), Andrzej Mielnikow (Łódź), Krystyna Mielnikow (Łódź), Małgorzata Miklewicz (Warszawa), Alicja Miś (Bytom), Joanna Miziuła (Zamość Skokówka), Boguława Młynarska (Stara Wieś), Zofia Moskal (Wrocław), Adam Motyka (Jaworzynka), Jerzy Mozolewski (Łódź), Anna Murza (Stronie Śląskie), Sławomir Myszka (Tarnobrzeg), Piotr Nieroda (Kraków), Jadwiga Nosińska (Opatówek), Alicja Nowak (Jelenia Góra), Bożena Nowak (Bielsko-Biała), Elżbieta Nowak (Łódź), Marek Nowak (Łódź), Ewa Nowakowska (Łódź), Małgorzata Obiadowska (Staroźręby), Maciej Okoński (Warszawa), Marek Olczyński (Biłgoraj), Beata Olejniczak (Szczecin), Andrzej Olejnik (Łódź), Małgorzata Olszewska (Łódź), Anna Opiela (Głuchołazy), Krystyna Osmęda (Kraków), Mirosław Owczarek (Zduńska Wola), Marek Pająk (Stalowa Wola), Paweł Pająk (StalowaWola), Teresa Palak (Lublin), Renata Palus (Samsonów), Marta Paradysz (Trześniów), Zdzisław Pasztelański (Warszawa), Urszula Paszyńska (Warszawa), Ewa Patyk (Kamyk), Stanisława Paulewicz (Wolbrom), Lidia Pawlicka (Łęka Mała), Piotr Peredzyńska (Łódź), Grażyna Piątkowska (Konstantynów), Krystyna Piątkowska (Szczecin), Urszula Piecha (Kęty), Magdalena Piechut (Koluszki), Małgorzata Pieklus-Horżela (Kraków), Agnieszka Piestrzeniewicz (Warszawa), Maria Pijanka (Łódź), Joanna Piłat (Ryjewo), Krystyna Piłatowicz (Płock), Urszula Płonka (Poraj), Jolanta Podgórska (Baborów), Anatol Polch (Kwidzyn), Adam Polewko (Sokółka), Anatol Pondel (Lubin), Irena Porębna (Kwidzyn), Emilia Potocka (Białystok), Marian Prażmowski (Kraków), Wojciech Procyk (Wrocław), Irena Prys (Zgorzelec), Janina Przybyła (Bytom), Janusz Przybyłowicz (Wrocław), Marek Pszczoła (Kraków), Zdzisław Psztelański (Warszawa), Benadykta Puk (Wrocław), Benedykta Puk (Wrocław), Jarosław Pupel (Częstochowa), Jolanta Rafał (Nowy Prażmów), Beata Rajchel (Kraków), Ewa Rajner (Warszawa), Helena Rałowska (Santok), Magdalena Rejek (Świebodzice), Magdalena Reklewska (Warszawa), Aneta Rodak (Bielsko-Biała), Joanna Roguska (Łódź), Tadeusz Roguski (Łódź), Andrzej Roman (Częstochowa), Elżbieta Romańska-Szyja (Jaworzno), Danuta Rosińska (Gdańsk), Julita Roszkowska (Warszawa), Piotr Rotarski (Zawiercie), Anna Róg (Pcim), Dorota Rusek (Kraków), Barbara Ryndak (Radzyń Podlaski), Wiesława Ryznar-Wojak (Starogard Gd.), Elżbieta Rzemek (Pułtusk), Stefan Rzoska (Gdańsk), Beata Sadzewicz (Bytom), Marianna Sawicka (Wieluń), Jan Sawicki (Wieluń), Michał Sawicki (Wieluń), Rafał Sawicki (Wieluń), Marek Seliga (Kalisz), Andrzej Siciński (Stryków), Anna Siedlecka (Warszawa), Leon Sieradzki (Radzymin), Roman Sikora (Lublin), Barbara Siwicka (Gdańsk), Barbara Skalik (Kalej), Agnieszka Skonieczna (Warszawa), Barbara Skotniczy (Dobrzeń), Jacek Skrzypek (Jelenia Góra), Urszula Skrzypek (Bytom), Urszula Skrzypek (Bytom Odrzański), Artur Sobierajski (Olsztyn), Ryszard Socha (Białystok), Małgorzata Sochacka (Wola), Barbara Sokołowska (Olsztyn), Gizela Sokołowska (Będkowice), Kamila Sokołowska (Świdnik), Urszula Sordyl (Kęty), Ewa Sowińska (Sopot), Marek Stankiewicz (Szczecin), Monika Stankiewicz (Szczecin), Anna Stańczyk (Ozorków), Anna Stańczyk (Ożarków), Dorota Stawecka (Jastków), Jowita Stępień (Łódź), Witold Strankius (Gdańsk), Irena Strupińska (Bytom), Małgorzata Stryczek (Wrocław), Anna Sukiennik (Sulmierzyce), Wilhelmina Sukiennik (Gdańsk), Anna Sulkowska (Reda), Aneta Syroka (Gostynin), Katarzyna Szczegielniak (Piotrków), Joanna Szczepaniak (Radwanice), Elżbieta Szczepankowska (Plock), Mirosława Szczepińska (Starograd Gdański), Janina Szewczak (Chocianów), Anna Szkuta (Sokółka), Joanna Szlęzak (Nowa Dęba), Bernarda Szubarczyk (Lublin), Halina Szula (Wieruszów), Barbara Szulc (Łódź), Andrzej Szulik (Rybnik), Dorota Szymańska (Poznań), Anna Ścibisz (Końskie), Irena Ścierska (Mysłowice), Danuta Śliwa (Wrocław), Robert Ślusarek (Wieliczka), Robert Świątek (Kielce), Regina Tabor (Łebki), Władysława Takiela (Kraków), Ryszard tarka (Łódź), Wojciech Tokarski (Warszawa), Artur Towarek (Kraków), Renata Trala (Rzeszów), Julita Trzeciakowska (częstochowa), Aleksandra Trzewik (Mokrsko), Mirosława Tutka (Lublin), Beata Urbańska (Częstochowa), Małgorzata Waszkiewcz (Nowa Sól), Krystyna Wator (Kraków), Julian Ryszard Wawrzyniak (Zawidów), Krystyna Wątor (Kraków), Iwona Wesołowska (Warszawa), Monika Wieczorek (Łódź), Jacek Wierzbicki (Opole), Anna Wierzgacz (Wrocław), Renata Wilczyńska (Sławków), Teresa Wilkowska (Kwidzyn), Maria Wiszniewska (Wrocław), Lech Wiszniewski (Wrocław), Dominika Wiśniewska (Jelenia Góra), Grażyna Wiśniewska (Biały Bór), Karolina Wlazło (Łódź), Magdalena Włodarczyk (Warszawa), Wanda Wojciechowska (Ząbkowice Śląskie), Bożena Wojtas (Bełchatów), Halina Wojtaszczyk (Łódź), Anna Wojtczyk Kisiela (Łódź), Wiesław Wolski (Łódź), Aleksandra Wołoszczak (Warszawa), Danuta woźniak (Ruda Śląska), Helena Wójcikowska (Szczecin), Teresa Wójtowicz (Gowarczów), Małgorzata Wyczesany (Kraków), Anna Wykręt (Nowa Wieś), Jacek Wysmałek (Łódź), Anna Zając (Łódź), Alicja Zalewska (Łódź), Emilia Zamorska (Warszawa), Monika Zarzycka (Końskie), Aneta Zarzyńska (Warszawa), Anna Zdunowska (Rybnik), Katarzyna Zetruczynik (Hrubieszów), Krystyna Zgud-Bikard (Szczecin), Jadwiga Zielińska (Gdańsk), Krystyna Zielińska (Białystok), Luiza Zielińska (Bydgoszcz), Alicja Ziętek (Warszawa), Ryszard Zwierzyński (Katowice), Marek Żelaniec (Gdańsk), Elżbieta Żelazo (Bogatynia), Elżbieta Żylska (Kocmyrzów)




  
Bogusław Adamczak (Zielona Góra), Krystyna Adamczak (Zielona Góra), Magdalena Adamczak (Kościan), Krystyna Adrian (Kalisz), Maria Antoni Aman (Wrocław), Karina Andrysiewicz (Łódź), Krystyna Anioł (Błotnica), Paweł Anioł (Błotnica Stara), Leszek Antolak (Ryki), Renata Bajgerowicz (Bytom Odrzański), Agata Banach (Dąbrowa Górnicza), Marianna Banach (Dąbrowa Górnicza), Helena Banas (Kraków), Alicja Bania (Maków Podhalański), Agnieszka Baran (Kluczbork), Dariusz Barczyński (Wrocław), Beata Bareła (Częstochowa), Regina Bątorek (Pilica Kidów), Beata Benarczyk (Lublin), Teresa Benedykcińska (Oława), Marzenna Bernakiewicz (Wierzbno), Alina Białek (Warszawa), Adam Białkowski (Siutkowo), Joanna Biały (Kraków), Monika Biały (Białystok), Agnieszka Bicz (Świdnik), Maria Bicz (Lublin), Tadeusz Biernat (Szkalrska Poręba), Anita Bieś (Częstochowa), Piotr Biler (Wrocław), Jadwiga Błasiak (Wrocław), Marianna BłasZczyk (Młodzieszyn), Jolanta Błaszkiewicz-Wołowiec (Kielce), Tomasz Bobek (Wieliczka), Wojciech Bobek (Wieliczka), Katarzyna Bogdan (Prudnik), Elżbieta Branicz (Warszawa), Elżbieta Brukowicka (Bydgoszcz), Ewa Brygoła (Warszawa), Angnieszka Brykowska (Łódź), Krystyna Brzozowska (Łódź), Małgorzata Brzychczy (Kraków), Joanna Buczkowska (Oława), Andrzej Budka (Rząska), Przemysław Cajler (Oława), Wiesław Chabiński (Białystok), Mieczysław Chlaściak (Warszawa), Grażyna Chłopek (Chrzanów), Teresa Chmaj (Ryki), Hanna Chmielecka (Sadlinki), Alina Chmielewska (Międzyrzec Podlaski), Małgorzata Chmielewska (Warszawa), Elżbieta Chmiel-Szukiewicz (Rzeszów), Danuta Chmurzyńska (Sosnowiec), Bartłomiej Chrzanowski (Bydgoszcz), Bożena Chwiła (Częstochowa), Janina Chyrc (Niegowić), Teresa Cicha (Ożarów Maz.), Anna Cichuta (Radomsko), Daniel Cichuta (Radomsko), Beata Cielecka-Jasińska (Grodzisk Maz.), Alicja barbara Cieleszczyn (Lubin), Jolanta Ciepłuch (Dąbrowa Górnicza), Damian Cieśka (Stronie Śląskie), Małgorzata Ciorkan (Rybnik), Beata Ciura (Sosnowiec), Tomasz Cyruk Ag. Wyd. AGA-PRESS (Warszawa), Wiesława Czernal (Skierniewice), Anna Czernek (Zawiercie), Wojciech Czerniakowski (Warszawa), Aleksandra Czupryniak (Łódź), Mariola Dańkowska (Błonie), Krystyna Dąbrowska (Zaborów), Krystyna Dejko (Łęczna), Jadwiga Dembińska (Świętochłowice), Agnieszka Dera-Budniak (Gdańsk), Barbara Domek (Warszawa), Magdalena Domek (Warszawa), Piotr Domek (Warszawa), Krystyna Drabarek - Urząd Miasta (Łódź), Dorota Drapińska (Wrocław), Janina Drążkiewicz (Jaworzno), Anna Drozd (Nowogrodziec), Henryk Drożdziński (rzemeszno), Krystyna Drożdź (Kraków), Aneta Drożdż (Częstochowa), Marta Drożdż (Szalowa), Krystyna Drożniak (Gliwice), Bogusława Duda (Żory), Katarzyna Dudek (Wrocław), Barbara Dworaczek (Łódź), Jarosław Dyduch (Stary Bruss), Tomasz Dymek (Szczecin), Małgorzata Dymkowska (Wrocław), Łukasz Dziewianowski (Łódź), Krystyna Dzięcielska (Jelenia Góra), Stanisława Dzięgiel (Nowy Sącz), Barbara Dzirba (Lublin), Grażyna Dziubek (Częstochowa), Orysława Dziubek (Warszawa), Gabriela Erwardt (Bydgoszcz), Liliana Erwardt (Bydgoszcz), Sylwia Erwarot (Bydgoszcz), Agnieszka Fejdyk (Puławy), Małgorzata Feluś (Kraków), Urszula Figna (Bielsko-Biała), Marta Filak (Dąbrowa Górnicza), Stanisława Filek (Wadowice), Andżelika Filipek (Grodziszcze), Izabela Filipek (Kwidzyn), Stefan Firaza (Łódź), Jolanta Fiszer (Bełchatów), Halina Florczak (Lubin), Ewa Florkiewicz (Dąbrowa Górnicza), Anastazja Folusiewicz (Nowy Dwór Gdański), Adam Fryszkiewicz (Oława), Halina Gadaj (Wierzbno), Lidia Gadomska (Kraków), Iwona Gajewska (Włocławek), Agnieszka Gajęcka (Wrocław), Barbara Gajosek (Mstów), Alicja Gajowiak (Warszawa), Anna Galus (Konin), Marek Gałkiewicz (Warszawa), Dorota Garstka (Łowicz), Janina Gawda (Częstochowa), Weronika Gąsiewska (Bełchatów), Jolanta Gąsior (Kobyłka), Renata Gębal (Lubartów), Wanda Gębal (Kamionka), Leszek Gieca (Nowa Huta), Piotr Gil (Daleszyce), Helena Głubowicz (Olsztyn), Emilia Gniewek (Wierzbna), Alina Golińska-Piontek (Zabrze), Adam Gołębiowski (Poddębice), Katarzyna Gomółka (Maków Podhalański), Violetta Gomułka (Łódź), Jolanta Gorlewska (Warszawa), Damian Gorol (Psary), Małgorzata Gosek (Czeladź), Stefan Górecki (Zawonia), Józefa Górska (Płoniawy), Mirosław Grabowski (Kraków), Alicja Gronert (Pabianice), Cecylia Grudka (Warszawa), Irena Gruszkowska (Lublin), Justyna Gruszkowski (Lublin), Krzysztof Gruszkowski (Lublin), Barbara Grzegorczyk (Białystok), Marek Haczewski (Lublin), Stanisława Hajne (Warszawa), Mirosław Hajtka (Łódź), Mirosława Hirsch (Bydgoszcz), Izabela Hofman (Szczecin), Walerian Horbas (Polkowice), Tadeusz Horochwik (Poznań), Małgorzata Horodyńska (Opole), Regina Hypś (Lublin), Anna Ilnicka (Warszawa), Jerzy Jaczyński (Kraków), Andrzej Jakubczak (Warszawa), Francieszek Jamborski (Częstochowa), Alicja Jankowska (Kraków), Jarosław Januchta (Prusice), Zuzanna Janusik (Zielona Góra), Paweł Jaroszewski (Kraków), Izabela Jaroszyńska (Prusinowice), Ryszard Jasnocha (Mrozów), Agnieszka Jaworska (Łódź), Barbara Jaworska (Wielka Wieś), Zenon Jaworski (Warszawa), Barbara Jędrygas (Wadowice), Ewa Jonkisz (Dankowice), Bożena Jordanow (Warszawa), Agnieszka Jówko (Konstantynów), Maria Jurek (Pabianice), Alicja Jurga (Zgierz), Włodzimierz Jurga (Zgierz), Karolina Juszczyk (Częstochowa), Anna Kacprzak (Pajęczno), Jowita Kaczkowska (Niemodlin), Małgorzata Kaczkowska (), Halina Kaczmarek (Łódź), Mirosława Kaczmarek (Bolków), Magdalena Kajdewicz (Kwidzyn), Stanisława Kajdewicz (Malbork), Maria Kalinowska (Otwock), Henryk Kalinowski (Białystok), Urszula Kalińska (Gdańsk), Zenon Kaliński (Szczecin), Agnieszka Kamieńska (Ogrodniczki), Halina Kamińska (Dzierżoniów), Radosław Karczewski (Łódź), Beata Karwat (Wrocław), Małgorzata Kasicka (Częstochowa), Ewa Kaźmierowska (Poznań), Przemysław Kellar (Stronie Śląskie), Wiesława Kędzierska (Pabainice), Grażyna Kiełkowska (Zebrzydowice), Agnieszka Kierył (Warszawa), Paweł Kisiel (Kraków), Agata Klatkiewicz (Poznań), Anna Klaue Wiśniewska (Warszawa), Krystyna Klęczar (Kęty), Teresa Klęk (Skawina), Izabela Kluczewska (Dąbrowa Górnicza), Łucja Kłosińska (Pabianice), Agnieszka Knop (Częstochowa), Katarzyna Kochanowska (Kwidzyn), Ewa Koczyk (Płock), Elżbieta Koll (Warszawa), Andrzej Komar (Ostrów), Jan Komisarczyk (Wiązów), Jan Komolka (Leszno), Teresa Konefał (Siechnice), Barbara Konkel (Kolbudy), Inga Konstantynowicz (Miękinia), Anna kontkiewicz (Łódź), Ryszard Kopański (Końskie), Lidia Kopczyńska (Głogów), Mirosława Kordyka (Lubin), Włodzimierz Kordylasiński (Zawiercie), Mirosław Korycki (Zebrzydowice), Katarzyna Kosowska (Świdnik), Katarzyna Kot (Czeladź), Monika Kowalczyk (Łódź), Teresa Kowalczyk (Siepraw), Zbigniew Kowalczyk (Świdnik), Zdzisława Kowalczyk (Kielce), Krystyna Kowalska (Szreńsk), Magdalena kowalska (Grotniki), Paweł Kowalski (Zielona Góra), Anna Kozieł (Czaniec), Józef Kozyra (Marcinowice), Wacław Kozyra (Żary), Lidia Kożlik (Częstochowa), Janina Krajniewska (Kwidzyn), Sylwia Krasuska (Warszawa), Ewa Krawczuk (Rybnik), Sylwia Krawczyk (Wrocław), Dariusz Kruczkowski (Dąbrowa Górnicza), Teresa Kruk (Kraków), Bogdan Krzaczanowicz (Wrocław), Agnieszka Krzysztofik (Łódź), Danuta Krzysztofik (Stegna), Elżbieta Kubat (Częstochowa), Janina Kuka (Siedlce), Henryka Kuliberda (Lipie), Kazimierz Kulik (Stóża), Zofia Kułaczkowska (Raszówka), Małgorzata Kurdybacha (Chełmek), Marek Kurek (Kraków), Elżbieta Kuś (Wiązów), Dorota Kutarasińska (Łódź), Beata Kuzera (Świebodzice), Dorota Kuźma (Gdów), Maria Kużlewska (Juszkowy Gród), Krystyna Kwartnik (Stryszów), Krystyna Kwiatkowska (Pisz), Krytyna Kwiatkowska (Pisz), Mirosława Kwiatkowska (Tomaszów Maz.), Adam Langhammer (Kraków), Ewa Langhammer (Poznań), Cecylia Laskowska (Cybulice Małe), Monika Lasota (Kazimierz Dolny), Elżbieta Lejman (Starowla Gór), Ewa Lemiesz (Ozorków), Alina Lenarczyk (Łódź), Robert Leśniak (Kraków), Maria Leśniewska (Piła II), Janina Lewandowska (Kwidzyn), Jolanta Lipińska (Radom), Janusz Litko (Lublin), Zofia Ludew (Kielce), Ilona Łepecka (Radom), Anna Łukasiak (Warszawa), Grażyna Łukasik (Kraków), Dorota Łukaszewicz (Zielona Góra), Sonia Łyczko (Rybnik), Joanna Machna (Goczałkowice), Mierlla Maciejak (Kwidzyn), Iwona Maciejewska (Warszawa), Krystyna Maciejewska (Rzeszów), Erna Maciończyk (Świerklawy), Anna Majewska (Bolechowice), Małgorzata Majewska (Świdnik), Andrzej Majka (Warszawa), Ewa Malczak (Wrocław), Adam Malczewski (Legnica), Anetta Malinkiewicz (Olsztyn), Aleksandra Malinowska (Zabrze), Sylwia Malinowska (Lublin), Władysława Małutynowicz (Stronie Śląskie), Jarosław Manos (Łódź), Grażyna Markiewicz (Żórawina), Marcin Markiewicz (Żórawina), Agnieszka Matejuk (Drelów), Danuta Matunin (Bytom), Jadwiga Matyja (Kędz.-Koźle), Małgorzata Matyjasik (Wrocław), Sławomir Maziarz (Kwidzyn), Dorota Mazurek (Niegardów), Katarzyna Mazurek (Bielsko-Biała), Mirosław Mazurkiewicz (Dzierżoniów), Monika Mażuchowska (Łódź), Justyna Mączyńska (Kielce), Danuta Mędrzycka (Dąbrówka), Marek Micał (Mrowla), Elżbieta Michalak (Wałbrzych), Madgalena Mielczarek (Wieruszów), Magdalena Mielczrek (Wieruszów), Agnieszka Mierzwińska (Białystok), Grzegorz Mikołajek (Jurgów), Barbara Mikołajska (Toruń), Dorota Mincer (Kazimierz), Rottar Mirosław Borko (Wrocław), Anna Miś (Liszki), Maria Mital (Jaworzno), Edyta Mizerska (Świdnik), Barabra Molenda (Będzin), Jarosław Molenda (Świnoujście), Sławomir Monach (iałystok), Jerzy Moniakowski (Lublin), Monika Morańska (Kraków), Dominik Motylski (Oleśnica), Edward Muller (Kraków), Agnieszka Muskal (Stalowa Wola), Jerzy Muszyński (Turek), Lidia Natalewska (Śwonoujście), Danuta Nestorowicz (Konstancin Jeziorna), Halina Niechwiejczyk (Siemianowice Śląskie), Piotr Nieroda (Kraków), Waldemar Nocoń (Olkusz), Roman Nojek (Łódź), Andrzej Nosek (Bytom,), Agnieszka Nowak (Pabainice), Elżbieta Nowak (Łódź), Marta Nowak (Wojkowice), Tadeusz Nowak (Częstochowa), Władysława Nowak (Lublin), Renata Nowakowska (Czechowice Dziedzice), Anna Nowakowska-Sonntag (Lublin), Jerzy Nowakowski (Łódź), Małgorzata Obiadowska (Staroźreby), Irena Ojrzyńska (Łódź), Anna Okła (Końskie), Halina Olech (Świdnik), Violetta Olejniczak (Poznań), Elżbieta Oleksa (Kraków), Marian Oleksa (Niemodlin), Zofia Olender (Branice), Haelena Olesińska (Krasiniec), Izabela Ordon (Częstochowa), Mirosława Otrębska (Częstochowa), Krzysztof Pacholik (Opole), Jolanta Paczkowska (Otmuchów), Halina Pająk (Wałcz), Jerzy Pala (Częstochowa), Magdalena Pala (Częstochowa), Leszek Palus (Samsonów), Marta Pałuchowska (Oława), Agata Pałys (Górno), Anna Papiewska (Łódź), Jolanta Parkitna (Węglowice), Iwona Partyka (Łódź), Agnieszka Pasternak-Haczewska (Lublin), Urszula Paszyńska (Warszawa), Stanisława Paulewicz (Wolbrom), Anna Pawlak (Aleksandrów), Grażyna Piątkowska (Konstantynów), Andrzej Piątkowski (Konstantynów), Irena Piecha (Kęty), Magdalena Piechut (Koluszki), Ewa Pieczykolan (Sosnowiec), Mirosław Pieszczatowski (Pruszków), Beata Pietrzela (Lubartw), Maria Pijanka (Łódź), Barbara Piotrowska (Kraków), Jan Piotrowski (Dąbrowa Górnicza), Zdzisława Piwowarczyk (Trzebiatów), Teresa Plewa (Wrocław), Stanisław Podhajski (Tarnów), Anna Pokorska (Czerwińsk), Robert Pokrzywniak (Częstochowa), Teresa Polech (Kwidzyn), Izabela Polkowska (Warszawa), Urszula Poposka (Tychy), Anna Potapiuk (Motycz), Lucyna Potocka (Mosina), Marek Pszczoła (Kraków), Jerzy Pyka (Wrocław), Anna Pykało (Szczytno), Urszula Pytlik (Rybnik), Krystyna Rajczakowska (Pruszcz Gd), Ewa Rajner (Warszawa), Elżbieta Rak (Szczecin), Magdalena Ratomska (Kraków), Małgorzata Reimann (Pabianice), Magdalena Reklewska-Mpika (Warszawa), Alina Rogala (Częstochowa), Joanna Roguska (Łódź), Jadwiga Romanowska (Jasieniec), Elżbieta Romańska (Jaworzno), Adela Romecka (Jaworzyna Śląska), Anna Rosłan (Knyszyn), Adam Rozalski (Belsk Duży), Katarzyna Rozum (Chełm), Małgorzata Różycka (Warszawa), Małgorzata Rucińska (Olsztyn), Jolanta Rychlicka (Jaworzno), Krystyna Rycyk (Bogatynia), Joanna Rzemek (Pułtusk), Stefan Rzoska (Gdańsk), Bogusław Saar (Łódź), Danuta Saar (Łódź), Roman Sak (Kraków), Beata Sarna (Lublin), Julita Sasor (Kielce), Grażyna Sawczyn (Gdynia), Jerzy Serwa (Bardo), Teresa Siemdaj (Chorzów), Marian Sienka (Nowy Targ), Rafał Sienkiewicz (Gdańsk), Barbara Sieńkowska (Drwalew), Jolanta Sieradzka (Radzymin), Henryka Sikorska (Wolbrom), Anna Siudy (Kraków), Sergiusz Sizow (Bełchatów), Barbara Skalik (Kalej), Anna Skorza (Radom), Bogumiła Skrzypek (Bytom Odrzański), Halina Słok (Łódź), Sławomira Słoniowska (Wrocław), Zbigniew Słoń (Pabianice), Czesława Smaga (Kiełczów), Elżbieta Sobczak (Drawel), Danuta Sobolewska (Wałbrzych), Elżbieta Soboń (Knurów), Bogusław Sobótko (Wrocław), Rafał Sojka (Częstochowa), Kamila Sokołowska (Świdnik), Danuta Sowa (Wesoła), Maria Sowa (Nowy Sącz), Grażyna Stabek (Łódź), Łukasz Stanisz (Żory), Magdalena Stańczyk (Pieńsk), Włodzimierz Staszewski (Łódź), Bogumiła Stawczyk (Warszawa), Maria Stefani-Węglińska (Opole 13), Beata Stępień (Kraków), Janina Stokłosa (Dobra), Janina Stopa (Dęblin), Maciej Strąk (Warszawa), Elżbieta Strehlau (Gdańsk), Małgorzata Stryczeń (Wrocław), Halina Sułkowska (Sosnowiec), Kazimierz Suszczyński (Łapy), Beata Szampanty (Łódź), Halina Szczepańska (Wrocław), Elżbieta Szczygielska (Piastów), Anna Szczypkowska (Piotrków Trybunalski), Ilona Szewczyk (Konopiska), Jarosław Szewczyk (Zduńska Wola), Józef Szewczyk (Świdnik), Tadeusz Szkurłat (Bytom), Paweł Szpotański (Skarżysko), Izabella Szulec (Zgierz), Joanna Szunar (Mołycz), Maria Szwedowska (Janowo), Jacek Szyja (Jaworzno), Dorota Szymańska (Poznań), Stanisław Ściebura (Kołobrzeg), Danuta Śliwa (Wrocław), Grażyna Śliwińska (Bogatynia), Dariusz Świąder (Łódź), Jerzy Świta (Brzeg Dolny), Genowefa Świtoń (Choroszcz), Danuta Tarasiewicz (Łódź), Tomasz Tomczyk (Łódź), Jerzy Topolski (Wolbrom), Małgorzata Trębacz (Pabianice), Władysława Tryk (Olsztyn), Ewa Trzonkowska (Brzeg), Sylwia Twaróg (Jaworzno), Danuta Wakulik (Wohyń), Barbara Wanat (Opole), Małgorzata Wasylko (Potęgowo), Józef Waściński (Grodków), Krystyna Wawrzeń (Kraków), Bożena Wawrzyniak (Lubin), Małgorzata Wąsik (Ryki), Ewa Wieczorek (Wrocław), Urszula Wiercioch (Łąka), Genowefa Wierzbicka (Oława), Helena Wierzbicka (Opole), Jacek Wierzbicki (Opole), Marcin Wierzbicki (Jelcz Laskowice), Zdzisław Wierzbicki (Jelcz Lskowice), Renata Wilczyńska (Sławków), Hanna Wilmańska (Łódź), Elżbieta Winiarska (Głogów), Bożena Wiśniewska (Jelenia Góra), Marzena Wiśniewska (Lubartów), Bożena Wojciechowska (Częstochowa), Jolanta Wojciechowska (Lublin), Irena Wojnczka (Sosnowiec), Sonia Wojtas (Bełchatów), Ilona Wolska (Legionowo), Dariusz Wołowik (Wohyń), Ferdynand Wołowski (Rybnik), Aniela Woźniak (Kwidzyn Mareza), Felicja Wójcik (Wrocław), Jolanta Wójcik (Łódź), Renata Wróblewska (Kielce), Krystyna Wyrozumska (Bdzin), Grażyna Zaguła (Rzeszów), Krystyna Zając (Kwidzyn), Beata Zakrzewska (Chechło), Danuta Zalewska (Knyszyn), Monika Zalewska (Szczutowo), Wiesław Zalewski (Knyszyn Zamek), Aneta Zarzyńska (Warszawa), Maria Zawadzka (Bydgoszcz), Danuta Zdybel (Wrocław), Karol Zdybel (Wrocław), Tomasz Zdybel (Wrocław), Barbara Zielińska (Kępno), Beata Zielińska (Kępno), Halina Ziółkowska (Łączna), Alicja Złocka (Dąbrowa Górnicza), Iwona Zwierzyńska (Ożarów), Ryszard Zwierzyński (Katowice), Barbara Zwoniarska (Lublin), Aldona Zyborowicz (Grudziądz), Elżbieta Żelazo (Bogatynia), Wojciech Żółkiewicz (Rzeszów), Zbigniew Witold Żurawski (Nowy Sącz)




  
Anna Adamczak (Zielona Góra), Bogusław Adamczak (Zielona Góra), Krystyna Adamczak (Zielona Góra), Urszula Adamus (Częstochowa), Maria Antoni Aman (Wrocław), Wanda Aniołek (Warszawa), Renata Banaś (Kraków), Agnieszka Baran (Kluczbork), Ewa Bazylewicz (Wola), Daniela Bączek (Lubin), Urszula Beeg (Kwidzyn), Agata Bielecka (Łódź), Wojciech Bobek (Wieliczka), Beata Bogacz (Tarnobrzeg), Ewa Bogacz (Tarnobrzeg), Jan Borkowski (Warszawa), Adam Borzęcki (Warszawa), Witold Bożek (Kozy), Bożena Brudnik (Warszawa), Marianna Brudnik (Ostrów Maz.), Janina Brzeizńska (Wałcz), Rafał Brzezicki (Lubin), Józef Burzmiński (Chojnów), Marta Cajler (Oława), Bernarda Chełmińska (Grajewo), Danuta Chlebicz (Kędzierzyn-Koźle), Grażyna Chłopek (Chrzanów), Małgorzata Chojnacka (Łódź), Bartłomiej Chrzanowski (Bydgoszcz), Sabina Cieplińska (Ząbkowice Śląskie), Anita Czynienik (Wrocław), Celina Damagała (Będzin-Grodziec), Romuald Daszkiewicz (Legnica), Wiesław Dojlidko (Białystok), Elżbieta Domagała (Wrocław), Agnieszka Domańska (Warszawa), Marta Drożdź (Szalowa), Jadwiga Duma (Częzstochowa), Arakdiusz Dybka (Kraków), Agnieszka Dzirba (Lublin), Bożena Ejsmont (Białystok), Liliana Erwardt (Bydgoszcz), Sylwia Anna Erwarot (Bydgoszcz), Rafał Ferdyn (Rogożnik), Janusz Fijałkowski (Wrocław), Stanisława Filek (Wadowice), Izabela Filipek (Kwidzyn), Wanda Filipowska (Łódź), Halina Florczak (Lubin), Anastazja Folusiewicz (Marzęcino), Mirosława Frask (Gdynia), Andrzej Gajda (Wałbrzych), Małgorzata Gajda (Wałbrzych), Jolanta Gąsior (Kobyłka), Jerzy Gębal (Kamionka), Joanna Gęsicka (Warszawa), Mariusz Gocyła (Zawiercie), Violetta Gomułka (Łódź), Jadwiga Gonczaronek (Kiełczów), Katarzyna Gościniak (Łódź), Monika Grochalska (Janów Lub.), Lidia Gruszka (Pleszew), Małgorzata Gruszka (Żyrardów), Barbara Grzegorczyk (Białystok), Alicja Grzybowska (Warszawa), Mirosława Guzik (Sochaczew), Marek Gwóźdź (Szubin), Lucyna Handkowska (Rogoźno Wlkp), Monika Hanzel (Łódź), Janusz Hinz (Grudziądz), Izabela Hofman (Szczecin), Klaudia Horowiak (Poznań), Danuta Jabłonowska-Grugier (Puszczykowo), Krystyna Jabłońska (Węgrów), Danuta Jabłońska Grygier (Puszczykowo), Katarzyna Jakimiak (Wołomin), Małgorzata Jamiołkowska (Białystok), Maria Jankowska (Kraków), Andrzej Jaros (Dąbrowa Górnicza), Paweł Jaroszewski (Kraków), Agnieszka Jaworska (Łódź), Anna Jędrzejwska (Płock), Agnieszka Jówko (Konstantynów), Monika Just (Kraków), Marianna Kacprzak (Czerniewice), Halina Kaczmarek (Łódź), Karol Kaczorowski (Gniezno), Teresa Kalinowska (Białystok), Leszek Kalinowski (Białystok), Janusz Kaproń (Warszawa), Ewa Karpowicz (Gorlice), Magdalena Karpowicz (Białystok), Agnieszka Karska (Sitno), Małgorzata Kaźmierczak (Kraków), Grażyna Kiełkowska (Zebrzydowice), Piotr Klimaczk (Pabianice), Elżbieta Knabat (Częstochowa), Bożena Kobuś (Sobolew), Paweł Kochański (Bojanowo), Edyta Koniczuk (Gliwice), Anna Kopeć (Częstochowa), Magdalena Kopeć (Częstochowa), Mirosława Korycki (Zaebrzydowice), Elżbieta Kosowska (Oborniki Śląskie), Dorota Kowalczyk (Ostrowiec Św.), Teodozja Kowalska (Wrocław), Maria Kowalska-Wietrzyk (Łódź), Beata Kozieł (Lanckorna), Wiesława Kozubek (Kielce), Lidia Koźlik (Częstochowa), Jacek Krawiecki (Warszawa), Danuta Królikowska (Łódź), Krzysztof Kruk (Kraków), Mieczysława Krupska (Świdnik), Stanisława Krzeszkowska (Zgierz), Andrzej Kubica (Bielsko-Biała), Urszula Kuchta (Mieroszów), Wioletta Kuchta (Mieroszów), Tomasz Kula (Ogrodzieniec), Katarzyna Kulesza (Warszawa), Robert Kulesza (Warszawa), Krystyna Kurbiel (Dąbrowa Górnicza), Marian Kurowski (Brzeziny), Michał Kwapiński (Koło), Joanna Lemańska (Świdnica), Elżbieta Lesiewicz (Lubilin), Elżbieta Lesiewicz (Lublin), Ewa Lewicka (Ustrzyki Dolne), Wiesław Lisiecki (Kraków), Ludwik Litweka (Kraków), Teozja Lorenc (Żołynia), Krystyna Ludwikowska (Sosnowiec), Izabela Łuziel (Łódź), Grażyna Majewska (Kozienice), Sylwia Anna Malinowska (Lublin), Beata Marchel (Ełk), Helena Marchowska (Niegowić), Daria Marciszewska (Kędzierzyn-Koźle), Anna Markiewicz (Gliwice), Piotr Masternak (Warszawa), Lidia Matalewska (Świnoujście), Jadwiga Matyja (Kędzierzyn Koźle), Barbara Mazurkiewicz (Słubice), Beata Mazurkiewicz (Lublin), Anna Michałowska (Warszawa), Magdalena Mielczarek (Wieruszów), Grzegorz Mikołajek (Jurgów), Anna Milczarek (Łódź), Barabra Molenda (Będzin), Jerzy Mozolewski (Łódź), Aleksandra Muszyńska (Łódź), Wioletta Muszyńska (Turek), Tomasz Mysłek (Częstochowa), Elżbieta Niczman (Pruszków), Piotr Nieroda (Kraków), Agnieszka Niszkiewicz (Odolanów), Jadwiga Nosińska (Opatówek), Violetta Olejniczak (Poznań), Magdalena Pala (Częstochowa), Krzysztof Parkitny (Kęglowice), Urszula Paszyńska (Warszawa), Anna Pawlak (Aleksandrów), Katarzyna Piątkowska (Konstantynów), Bogusława Piecha (Kęty), Danuta Pilichowska (Zgierz), Krystyna Piłatowicz (Płock), Bodgan Pruchnicki (Jelenia Góra), Bogdan Pruchnicki (Jelenia Góra), Aneta Przespolewska (Konin), Janusz Przybyłowicz (Wrocław), Ewa Rajner (Warszawa), Małgorzata Rentflejsz (Nowa Iwiczna), Anna Retwińska (Łódź), Renata Rychta (Dankowice), Błażej Rzemek (Pułtusk), Barbara Sasuła (Żory), Grażyna Sawczyn (Gdynia), Elżbieta Sibińska (Lisków), Rafał Sienkiewicz (Gdańsk), Zdzisław Sienkiewicz (Legnica), Jadwiga Skowronek (Puławy), Julianna Słonina (Kraków), Artur Sobierajski (Olsztyn), Anna Sobol (Krynica Zdrój), Maciej Socha (Gdynia), Zbigniew Sowa (Częstochowa), Anna Stach (Kraków), Tomasz Stankiewicz (Łódź), Paweł Suwalski (Łódź), Ewa Szarama (Tarnobrzeg), Aneta Szewczyk (Pruszków), Magdalena Szlendak (Ryki), Jadwiga Szóstak (Warszawa), Monika Szpejna (Wałbrzych), Jadwiga Szymańska (Warszawa), Danuta Śliwa (Wrocław), Sabina Taf (Jelenia Góra), Krzysztof Til (Rybnik), Irena Tomaszewska (Wrocław), Małgorzata Trębacz (Pabianice), Małgorzata Truszczyńska (Józefów), Wioletta Węsek (Radom), Katarzyna Wierzbicka (Częstochowa), Zbigniew Wierzbicki (Polanica Zdrój), Grażyna Wiśniewska (Grudziądz), Wanda Wojciechowska (Ząbkowice Śląskie), Sonia Wojtas (Bełchatów), Maria Wojtczak (Wrocław), Anna Wojtczyk Kisiela (Łódź), Felicja Wójcik (Wrocław), Teresa Wójtowicz (Gowarczów), Halina Wyczółkowska (Piotrków Trybunalski), Jacek Wysmałek (Łódź), Janusz Zawisza (Ząbkowice Śląskie), Katarzyna Zetruczynik (Hrubieszów), Bożena Zielińska (Olecko), Luiza Zielińska (Bydgoszcz), Jerzy Zięba (Szczecin), Zofia Ziętal (Bełchatów), Marek Żukiert (Szczecin), Elżbieta Żukowska (Oleśnica)



  


Czesława Grobelna (Pabianice), Izabela Hofman (Szczecin), Danuta Maćkowiak (Swarzędz), Danuta Matunin (Bytom), Mirosława Pieklarz (Pabianice), Anna Retwińska (Łódź), Piotr Sołtys (Gdańsk), Józef Szewczyk (Świdnik), Jerzy Świta (Brzeg Dolny)






  


 Główną nagrodę, tj. wycieczkę do Meksyku

wygrał

Pan Jerzy A. Świta z Brzegu Dolnego





  © Cafe SATI Polska 2003.
  Wszelkie prawa zastrzeżone.